Vítajte na našej web stránke MO SRZ Čierna nad Tisou. Dôležité tel.čísla Hlavný Hospodár MO SRZ Peter TOMORI - 056/6350972, vedúci Rybárskej stráže Zoltán BATTYÁNYI - 0915 425512, 0903 857240
aktualizováno: 10.01.2019 06:45:50

ZO SRZ     ČIERNA NAD TISOU

V.Rybársky ples 2014 - Malé Trakany

 

 

5.Rybársky ples


Vážené dámy a páni, rybári a nerybári, milí hostia.
 

    Je tomu už 5 rokov, čo niekomu skrsla pekná myšlienka stretať sa na Plese rybárov. Veď aj naši zakladatelia sa takto stretávali, veľmi ma teší, že sa nám podarilo obnoviť a udržať tradíciu našich zakladateľov z roku 1971.
    Úvodom by som sa rád poďakoval všetkým prítomným, že ste sa tu zišli v takomto počte. Tak isto sa chcem poďakovať za krásne prostredie - kultúrneho domu, ktoré nám ponúkla obec pod vedením súčasného starostu obce Ing.Arpáda Petrika, ktorý naozaj už dlhé obdobie spolupracuje s naším vedením MO SRZ a vychádza nám v ústrety.
    Drahí hostia, na dnešný večer si určite každý z nás pripravil dobrú náladu, nové tanečné kroky a pohyby, počas ktorých nás budú zabávať hudobníci Marek a Flóri.
    Na dnešný večer prijala pozvanie Ing. Marta Vozáriková súčasná primátorka mesta Čierna nad Tisou. Mesto pod jej vedením a poslanci mesta v posledných štyroch rokov prejavili záujem o športové rybárstvo o našu najmladšiu generáciu o naše deti. Bolo a je vidieť, že mestu Čierna nad Tisou v posledných 4. rokoch nie je ľahostajná naša mládež, podpora našej účasti spred štyrmi rokmi na 1.Olympiáde Detských rybárskych krúžkov v Štúrove 2011 – 4.ročníka súťaže vo varení o naj Halászlé, výhradným sponzorom 2.Olympiády DRK usporiadanej u nás v Čiernej nad Tisou na rybníku Čene rok 2012 – 1.spoločného Festivalu súťaže vo varení pre širokú verejnosť , výhradným sponzorom Tábora mladých rybárov za účasti troch detských rybárskych krúžkov ako Červy našej MO – Pytliaci zo Štúrova – Mladý rybári z Kráľovského Chlmca a 2. spoločného Letného festivalu vo varení Halászlé to bol rok 2013. Nevynímajúc rok 2014 – Tábor na ktorí ani jedno dieťa nezabudne, náruč plná vecných cien a Letný Festival mesta Čierna nad Tisou spojený už neoddeliteľne so súťažou vo varení aké naše mesto ešte nezažilo.
    Zlatým klincom večera býva tombola, ktorá je aj dnes pripravená jej výťažok bude použitý na TMR naše deti „Červy“ ich vecné ocenenie ako aj na činnosť krúžku mladých rybárov v priebehu roka 2015. Preto každý, kto chce trošku pomôcť deťom, našim najmladším rybárom, si môže zakúpiť tombolové lístky. Na záver sa chcem poďakovať, všetkým partnerom tohto večera, ktorí venovali vecné dary a svoj čas, prácu na realizáciu dnešného plesu. Charitatívna podpora dnešného večera je veľmi významná, zvlášť, keď ide o pomoc deťom.
Ešte raz ďakujem všetkým Vám, za vašu prítomnosť, že ste dnes TU.
   

    Vážení hostia, vyhlasujem tohtoročný 5.Rybársky ples za otvorený a všetkým prítomným prajem dobrú náladu a zábavu.

00.00 TOMBOLA

    Keď sa dívam na Vás milí hostia, vidím, že sa tu zišla tá zdravá generácia. Ako sa hovorí, dobrého je vždy málo, ale nebojte sa, tým pádom sa relatívne zvyšuje Vaša šanca na vyššiu výhru v našej štedrej tombole. Ako vidíte tombol máme dosť. Máme všetko od miestneho povolenia až po lopatu.
Dovoľte mi na tomto mieste vymenovať našich sponzorov, ktorým z tohto miesta, z mojej pozície predsedu MO SRZ v Čiernej nad Tisou úprimne ďakujem, že i napriek dnešným ťažkým časom naša tombola nie je chudobnejšia ako v minulom roku.
    Takže ďakujem :

MO SRZ v Čiernej nad Tisou,

    - Ing.Marte Vozárikovej súčasnej primátorke mesta a kandidátke na post primátora mesta v najbližších komunálnych voľbách ktoré sa uskutočnia 15.novembra, už klopú na dvere, za celkovú spoluprácu v uplynulých štyroch rokov a dnešné tomboly,

- súčasným poslancom MsZ a kandidátom na blížiace sa Voľby František Deák, Ing.Viktor Palko,

- Lipa MedicalSpa – Rákocziho 22 Kráľovský Chlmec,

- Ing.Edita Gyureová Záhradníctvo Veľké Kapušany,

- Auto-moto a rybárske potreby Ing.Juraj Dudáš Čierna nad Tisou,

- Alexander Kis Géci –Hubert Poľovnícke a Rybárske potreby Kráľovský Chlmec,

- Terbešiová Gabriela Lanisha Bar,

- Jó Hely Battyányi - Battyányi,

- Jó Party Bar Battyányi

- rodine Battyányiovej, rodina Fejková

 - a Peter Proščák – Biel.

 

 

 

Videoprezentáciu 5.Rybárskeho plesu nájdete vo videogalérii alebo kliknutím na obrázok :

 

TOPlist

Kalendář weblight.cz TOPlist

Denný čas lovu rýb . . . . . Na kaprových vodách Január - Február od 07:00 do 17:00 hod. ................ Marec - Apríl od 05.00 do 21.00 hod. ........... Máj - Jún - Október od 04.00 do 24.00 hod. ............... Júl - August - September od 00.00 do 24.00 hod. ...................... November - December od 07.00 do 20.00 hod. . . .
Google